Hlavní navigace

Česká verze Acronis True Image Home 2012 vstupuje na trh

Sdílet

Bohuslav Dvorský 21. 10. 2011

Acronis True Image Home 2012 kombinuje technologii zálohování a obnovy diskových obrazů se synchronizací souborů. Tento software umožňuje domácím uživatelům synchronizovat svá data bez ohledu na to, kde jsou uložena – PC, USB disk, NAS a navíc v cloudu – prostřednictvím služby Acronis Online Backup.

Pokud v jednom místě dojde ke změně, dochází automaticky k aktualizaci na místech ostatních, což zabezpečuje přístup vždy k aktuálním datům. Uživatelé mohou data také bezpečně sdílet s rodinou a přáteli, na jejichž počítačích je produkt Acronis True Image Home 2012 nainstalován.

Softwarová novinka umožňuje zálohování celého počítače včetně operačního systému, aplikací a souborů a obsahuje i několik vylepšení jako je rozšířená podpora velkokapacitních disků (2 TB+), rozšířené grafické uživatelské rozhraní i nonstop zálohování Acronis kompatibilní s NAS.

 

Další nové a vylepšené funkce produktu:

•         Rozšířená podpora velkých disků (2TB+)

•         Nonstop zálohování Acronis je nyní kompatibilní s NAS, vylepšena optimalizace zatížení sítě

•         Rozšířená podpora NAS

•         Rozšířené grafické uživatelské rozhraní

 

Licencování

Licencuje se jedna trvalá licence na jedno zařízení. Každý synchronizovaný počítač vyžaduje licenci. Rodinné balení Acronis Family Pack (balíček třech licencí) je dostupné za 1 560,- Kč bez DPH.

Cena a dostupnost

Česká verze Acronis True Image Home 2012 je dostupná  jako minibox nebo elektronická licence prostřednictvím vybraných prodejců a online. Doporučená koncová cena je 1 052,- Kč bez DPH. Cena Acronis True Image Home 2012 Plus Pack je 779,- Kč bez DPH.

Našli jste v článku chybu?