Hlavní navigace

Česká navigace “be-on-road” je zpět na trhu

Sdílet

Pavel Kreuziger 31. 1. 2011

Po více jak roční přípravě nové architektury navigačního software, přichází zpět na trh navigace „be-on-road“. Tato česká navigace je k dispozici za zajímavou cenu od 4,99 Euro, tedy cca 125 Kč. Také je možno si vybrat standardní verzi nebo verze pro různé příležitosti jako zimní či brzy valentýnskou edici. Tyto edice obsahují navíc speciálně připravovaná prostředí pro ovládání navigace.

Na zařízeních umožňujících GPRS komunikaci je možno využít i nadstavbových služeb jako aktuální počasí či kurzy měn. Autoři chtějí v této oblasti umožnit vývoj i externím vývojářům a brzy lze tedy očekávat další zajímavé služby. Nyní je “be-on-road” navigace k dispozici na platformě Windows Mobile a Windows CE, ale tým již připravuje verze na platformě Android nebo iPhone. Navigace je schopna pracovat jak v prostředí americké GPS, tak i ruském Glonasu.

Navigace je dostupná na mapových podkladech společnosti NAVTEQ a v únoru 2011 ji budou moci využívat i fanoušci mapových dat OpenStreetMap. Pro firemní klientelu nabízí autoři i standardizovaná API rozhraní k integraci s enterprise řešením.
Více informací naleznete na webu www.beonroad.com.

Našli jste v článku chybu?