Hlavní navigace

Canon přináší možnosti svých vědeckých kalkulaček na obrazovky počítačů

Sdílet

Martin Rippl 10. 7. 2011

Emulátor F-718SGA umožňuje učitelům přehledně zobrazit výpočty celé třídě nebo posluchárně. Zároveň je možné průběžně snímat jednotlivé mezifáze výpočtů, což je ideální hlavně pro ukázku, jak postupovat u konkrétního výpočtu. Pro rozsáhlejší výpočty lze použít funkci zvětšení displeje, která usnadňuje zobrazení a vysvětlování delších matematických rovnic. Lze jej navíc jednoduše spouštět bez nutnosti instalce přímo z CD na kterémkoliv počítači v učebně.

Nová vědecká kalkulačka F-715SG kompaktních rozměrů je dle výrobce vhodná pro studenty, kteří potřebují pracovat se složitými rovnicemi. K dispozici jsou tři barevná provedení, a to bílá / modrá, bílá / purpurová a černá. F-715SG má velký LCD displej, na kterém lze zobrazit ve dvou řádcích i delší výpočty. Model je vybaven 250 funkcemi, včetně možnosti uložit a vyvolat až 17 různých číselných údajů.

Stejně jako u ostatních modelů Canon, i u F-715SG jsou použity recyklované materiály. Vnější kryt u všech modelů a spodní část a kryt baterie u vybraných provedení (bílá / modrá a bílá / purpurová) jsou vyrobené z recyklovaných materiálů z jiných produktů Canon. F-715SG obsahuje solární panel a vyměnitelnou baterii. Indikátor slabé baterie pak upozorní na případný nedostatek energie.

 

Emulátor F-718SGA - systémové požadavky:

  • Operační systém: Windows 2000 / XP / Vista / 7 nebo novější
  • Rozlišení: 1024x768 nebo vyšší, barvy 24 bit nebo vyšší
  • CD-ROM mechanika
  • CPU: 1GHz nebo více
  • RAM:  512MB nebo více

 

Úvodní foto: © Yuri Arcurs - Fotolia.com

Našli jste v článku chybu?