Hlavní navigace

Canon PIXMA Pro9500 Mark II - fotografie jako z galerie

28. 3. 2009

Sdílet

Canon PIXMA Pro9500 Mark II


PIXMA Pro9500 Mark II je univerzální pigmentová desetibarevná inkoustová tiskárna schopná vytvářet vysoce kvalitní a trvanlivé tisky o velikosti až A3+ nebo šířce až 14“. Model PIXMA Pro9500 Mark II používá systém deseti samostatných barevných pigmentových inkoustů včetně matné černé a fotografické černé. Ty jsou součástí standardní výbavy pro dosažení vysoké přesnosti barev a barevného gamutu a umožňují tak tisk na lesklá i matná média bez nutnosti výměny zásobníků inkoustu.


Nalezení vhodného tiskového média je pro přeměnu fotografického snímku na výrobek určený k prodeji rozhodující. PIXMA Pro9500 Mark II tiskne na celou řadu médií společnosti Canon nebo jiných výrobců a maximalizuje tak možný zisk. Model PIXMA Pro9500 Mark II podporuje profily ICC pro mnoho speciálních médií, včetně papírů typu Baryta, plátna a mnoha dalších uměleckých médií od předních výrobců včetně společností Canson, Hahnemühle, Innova, Moab, Somerset, Crane, PCM a Pictorico. Pro dosažení větší flexibility lze vytvářet vlastní ICC profily s použitím softwaru Canon Colour Management ool Pro 2 s vybranými kalibrátory barev X-rite.


Dodatečné zvýšení schopnosti tisku o 16 bitů na kanál s 276 biliony možných barev nabízí jemné tonální gradace pro černobílý i barevný tisk. Speciální černobílé inkousty snižují výskyt problémů se zabarvením snímku na minimum a dovolují fotografům reprodukovat jemnější škálu neutrálních tónů a tónů v odstínech šedé. Novinkou tiskárny PIXMA Pro9500 Mark II je funkce korekce osvětlení prostředí na principu technologie Kuyanos . Uživatelé si mohou zvolit typ osvětlení, ve kterém bude výtisk zobrazen – barvy na finálním výtisku budou pak automaticky upraveny tak, aby zobrazený výsledek odpovídal záměrům fotografa.

Profesionální fotografové mohou model PIXMA Pro9500 Mark II zapojit přímo do svého pracovního procesu pomocí přiloženého pluginu Canon Easy-PhotoPrint Pro, který umožňuje tisk přímo z Adobe Photoshop a programu Adobe Photoshop Elements dodávaného spolu s tiskárnou . Uživatelé fotoaparátů Canon EOS mohou plugin použít pro tisk RAW souborů přímo ze softwaru Canon Digital Photo Professional.


Hlavní charakteristiky: PIXMA Pro9500 Mark II


•     Profesionální inkoustová tiskárna pro formát A3+ a 14”
•     10 samostatných inkoustů
•     Pigmentové inkousty Lucia pro trvanlivost obrazu
•     Výborné výsledky na lesklých médiích
•     Úžasně neutrální černobílý tisk
•     Tisk pro archivaci na umělecká media
•     Dodávána s Adobe Photoshop Elements a plug-in softwarem Canon Easy- PhotoPrint Pro
•     Fotografický tisk s hloubkou barev 16 bitů na kanál
•     Funkce korekce osvětlení prostředí
•    Široká škála podporovaných médií jiných výrobců
•    Přímý tisk na DVD/CD
•    Plochá dráha podávání médií

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).