Hlavní navigace

Canon PIXMA MX885 - multifunkční zařízení pro náročné

Sdílet

Karel Krutý 18. 2. 2011

Model Canon PIXMA MX885 se vyznačuje elegantním černým designem a je vybaven novým uživatelským rozhraním duálního panelu funkcí. Součástí modelu PIXMA MX885 je 5 individuálních samostatně vyměnitelných inkoustů a černý pigmentový inkoust pro čistý ostrý text.  PIXMA MX885 využívá inkousty na bázi barviva pro tisk pomocí miniaturních kapiček inkoustu o velikosti 1 pl v tiskovém rozlišení 9600 dpi. Při tisku dokumentů dosahuje rychlosti ISO ESAT přibližně 12,5 obr./min pro černobílý a 9,3 obr./min pro barevný tisk; bezokrajové fotografie formátu 10 x 15 cm tiskne v kvalitě fotolaboratoře za zhruba 20 sekund.

Model PIXMA MX885 disponuje funkcí Quick Start pro okamžité uvedení do provozu po zapnutí. Uživatelé tak podle výrobce mohou takřka ihned tisknout, kopírovat a skenovat. Je rovněž vybaven integrovaným vysokorychlostním ADF s funkcí oboustranného tisku umožňujícím skenování, kopírování nebo faxování oboustranných dokumentů. Technologie Dual Colour Gamut Processing Technology a technologie separace textu a obrazů podle Canonu poskytují věrnou reprodukci barev kopírovaných dokumentů nebo kopií starých fotografií a čitelnost textu na kopiích první i druhé generace.

Nový duální panel je tvořen dvojúčelovými tlačítky funkcí s LED podsvícením. Tlačítka mění vzhled v závislosti na zvoleném režimu a snižují tak počet potřebných fyzických tlačítek. Systém Quick Operation také snižuje počet nutných kroků pro přístup k běžně používaným funkcím – k dosažení požadovaného výsledku je tak zapotřebí stisknutí méně tlačítek; barevný TFT displej se pochlubí úhlopříčkou 7,5 cm.

PIXMA MX885 nabízí také praktické kancelářské funkce včetně vysokorychlostního faxu Super G3 s funkcí uložení do paměti, díky níž se mohou uživatelé rozhodnout, zda chtějí fax uložit nebo vytisknout. Funkce Skenování do PDF rovněž umožňuje převod tištěných dokumentů do elektronické podoby a jejich následné odeslání e-mailem nebo uložení v počítači PC nebo Mac.

Součástí modelu PIXMA MX885 je i sada softwaru. Software MP Navigator EX umožňuje skenování nebo vyhledávání prohledávatelných PDF souborů nebo PDF souborů zabezpečených heslem. Easy-WebPrint EX nabízí  zjednodušený tisk internetového obsahu. Uživatelé mohou vyjímat, kombinovat a tisknout obsah z různých webových stránek a tisknout brožury z vyjmutých webových stránek a vkládat do nich vlastní text nebo obrázky. Software Easy-PhotoPrint EX umožňuje tisk fotografií a kreativních materiálů a navíc poskytuje přímý přístup na Flickr; funkce Full HD Movie Print umožňuje tisk fotografií z jednotlivých vybraných políček Full HD záznamů zachycených na digitálních zrcadlovkách Canon a z HD videa z kompaktních digitálních fotoaparátů Canon. PIXMA MX885 bude v Evropě v prodeji od března 2011.


Foto: Fotolia © Ayvengo

Našli jste v článku chybu?