Hlavní navigace

Canon Pixma iX6550: inkoust A3+ do kanceláře

Sdílet

Martin Rippl 21. 2. 2011

Canon PIXMA iX6550 v nabídce výrobce nahrazuje model PIXMA iX4000. Nabízí celou škálu funkcí pro provádění každodenních kancelářských úloh včetně tisku velkých tabulek, zpravodajů a rozvrhů; hodí se tak pro náročné uživatele v domácnostech a kancelářích. Součástí modelu PIXMA iX6550 je 5 oddělených samostatně vyměnitelných inkoustů. PIXMA iX6550 využívá inkousty na bázi barviva pro tisk s miniaturními kapičkami inkoustu o velikosti 1 pl a maximálním tiskovým rozlišením 9600 dpi. Při tisku dokumentů dosahuje rychlosti tisku ISO ESAT přibližně 11,3 obr./min černobíle a 8,8 obr./min barevně. Bezokrajové fotografie formátu 10 x 15 cm v kvalitě fotolaboratoře tiskne zhruba za 36 sekund.

 

Zásuvný modul Easy-WebPrint EX pro chytrý, avšak praktický tisk z internetu umožňuje vyříznout, kombinovat a tisknout obsah z více webových stránek. Uživatelé rovněž mají přístup k šablonám Solution Templates, díky nimž malé podniky mohou stahovat a upravovat obecná oznámení, nabídky a materiály pro místa prodeje. Šablony, které jsou kompatibilní s programem Microsoft Word, podle Canonu umožňují vytváření profesionálně vyhlížejících dokumentů. Zdokonalený program Easy-PhotoPrint EX umožňuje tisk fotografií a kreativních materiálů a navíc poskytuje přímý přístup na Flickr.

Software Full HD Movie Print společnosti Canon uživatelům umožňuje tisk fotografií z jednotlivých vybraných políček Full HD záznamů zachycených na digitálních zrcadlovkách Canon a z HD videa z kompaktních digitálních fotoaparátů Canon. Uživatelé mohou rovněž využít službu CREATIVE PARK PREMIUM, s jejíž pomocí mohou pracovat s obrazy od známých umělců, které mohou i tisknout. PIXMA iX6550 bude v Evropě v prodeji od března 2011.

PIXMA iX6550 – hlavní charakteristiky:

Ultrakompaktní stylová tiskárna A3+ pro domácnosti a malé kanceláře
Tisk s miniaturními kapičkami inkoustu o velikosti 1 pl v rozlišení až 9600 dpi
5 samostatných zásobníků inkoustu
Rychlost ISO ESAT 11,3 obr./min černobíle a 8,8 obr./min barevně
Tisk bezokrajových fotografií formátu 10 x 15 cm za přibližně 36 sekund
Vytváření marketingových materiálů pomocí šablon Solution Templates
Tisk fotografií z videí z vybraných fotoaparátů Canon pomocí funkce Full HD Movie Print
Přístup k uměleckému obsahu pomocí služby CREATIVE PARK PREMIUM
Systém ChromaLife100+ – pro krásné fotografie s dlouhou životností

Foto: Fotolia, Olly

Našli jste v článku chybu?