Hlavní navigace

Build 7057 není RC verze Windows 7

18. 3. 2009

Sdílet

Sestavení 7057 není Release Candidate verzí Windows 7


Build 7057 se na  BitTorrentových sítích či  Rapidsharu objevil ve 32-bitové i 64-bitové verzi, přičemž jeho únik vyvolal řadu spekulací o tom, že se "zaručeně" jedná o Release Candidate verze Windows 7. Podle posledních dostupných informací se však zdá, že jde jen o další z řady vývojových verzí. V současnosti totiž již víme, že posledním interním buildem v Microsoftu je verze 7061, a tak z logických důvodů není možné, že by 7057 byl skutečně už Release Candidate variantou očekávaného OS.

Nyní se na internetu spekuluje o tom, že interní RC verze budou v Microsoftu dokončeny až ke konci dubna, tedy za více než měsíc. Tyto informace však berte jako naprosto neoficiální, protože Microsoft v této věci odmítá cokoliv bližšího upřesnit nebo byť jen komentovat. Z dostupných informací také usuzujeme, že očekávané uvedení Windows 7 již na podzim roku 2009 není věcí příliš reálnou a přikláníme se spíše k oficiálním proklamacím samotných tvůrců.

Více informací o úniku buildu 7057 najdete v článku Windows 7 RC jsou již ke stažení z internetu!, který vyšel na sesterském webu Computerworld, nebo v našem článku s názvem Spekulace o úniku Windows 7 ve verzi RC na internet.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).