Hlavní navigace

Bostar nabízí LAN adaptéry Icy Box do zásuvky

Sdílet

Pavel Kreuziger 1. 5. 2012

Adaptéry, které uživatel pouze zasune do běžné zásuvky na 230 V, lze využít pro připojení nejen počítačů a notebooků, ale třeba i printserverů, tiskáren, NAS a podobných zařízení. Různé přístroje a Icy Box pak propojíte obyčejným LAN kabelem (RJ45). Data se v rámci domu přenášejí přes elektrické rozvody.

K dispozici jsou celkově čtyři různé modely řešené jako Plug & Play, které stačí zapojit a můžete pracovat. Prvním modelem je Icy Box IB-PL200, jehož maximální datová propustnost je 200 Mbit/s a doporučená maloobchodní cena 822,- Kč. Dalším je Icy Box IB-PL250D, jehož maximální datová propustnost dosahuje opět 200 Mbit/s, přičemž v balení se nacházejí celkem dva adaptéry. Součástí obou adaptérů je průchozí zásuvka 230 V (adaptéry tedy zásuvku neblokují). Doporučená cena této sady je 2073,- Kč.

Dále je k dispozici model Icy Box IB-PL500D s propustností až 500 Mbit/s, který se opět prodává v sadě po dvou kusech, tentokrát za doporučenou maloobchodní cenu 2359,- Kč. Posledním kusem je IB-PL550D, který je s modelem 500D v podstatě shodný. Liší se však designem a také tím, že disponuje zásuvkou s filtrem hluku.

Našli jste v článku chybu?