Hlavní navigace

Bezpečnostní novinky Norton AntiVirus a Internet Security 2012 v prodeji

Sdílet

Bohuslav Dvorský 20. 9. 2011

Bezpečnostní produkty Norton 2012 přinášejí vylepšené funkce, které podle slov společnosti spolehlivě detekují a eliminují nové hrozby, takže osobní informace on-line zůstanou důvěrné. Navíc Norton kombinuje pověst souborů, jejich chování a webovou ochranu pro komplexní zabezpečení uživatelů.

 

Klíčové bezpečnostní technologie a vylepšení:

Norton Identity Safe v cloudu – Chrání osobní informace i údaje o financích před počítačovými zločinci a udržuje uživatele v bezpečí před podvodnými weby. Nové uživatelské rozhraní zjednodušuje přihlášení a hesla ukládá do cloudu, takže jsou snadno dostupná z libovolného počítače s nainstalovaným Norton Internet Security 2012.

  • Norton Management – Nová webová funkce umožňuje uživatelům spravovat jejich produkty Norton odkudkoliv. Uživatelé mohou vzdáleně přidávat produkty Norton, spravovat nastavení zabezpečení a aktualizace, aniž by byli u svého počítače osobně přítomni.
  • Norton Insight – Bezpečnostní technologie Norton založená na pověsti souborů využívá anonymní zprávy o programech od uživatelů produktů Symantec a automaticky identifikuje a blokuje i doposud neidentifikovaný škodlivý software.
  • Download Insight – Zkontroluje bezpečnost každého stahovaného souboru ještě před instalací a nově poskytuje i údaje o předpokládané stabilitě aplikace na základě zkušeností uživatelů Symantec.
  • SONAR – Monitoruje spuštěné aplikace a jejich chování, přičemž odhaluje podezřelé aktivity a chrání tak před doposud neznámými hrozbami.
  • Propojení produktů Norton – Snadný přístup z uživatelského rozhraní k Norton Mobile Security Lite, Norton Cybercrime Index, Norton Online Family a bezplatné službě Norton Safe Web, která hodnotí bezpečnost webových stránek.

 

Norton Internet Security 2012 a Norton AntiVirus 2012 lze koupit u prodejců nebo v on-lině obchodě na cz.norton.com. Doporučená koncová cena včetně DPH pro Norton Internet Security 2012 je 1 359 Kč na jeden rok pro jeden počítač. Doporučená koncová cena včetně DPH pro Norton AntiVirus 2012 je 1 099 Kč také na jeden rok pro jeden počítač.

Norton Internet Security a Norton AntiVirus 2007 nebo novější s platným přihlášením k odběru mohou uživatelé zdarma upgradovat na nejnovější verze. Pro více informací navštivte centrum Norton Update na stránce http://updatecenter.norton.com.

Našli jste v článku chybu?