Hlavní navigace

Bezpečnost především: Norton 360 verze 6.0

Sdílet

Pavel Kreuziger 4. 3. 2012

Bezpečnostní balíky Norton sbírají jedno prestižní ocenění za druhým. Například v nezávislém testu AV-TEST Institute obsadil Norton 360 první místo ve zjišťování reálných hrozeb.

Mezi hlavní rysy verze 6.0 patří třeba technologie Norton Identity Safe, která chrání zadávaná uživatelská jména a hesla, pamatuje si je a automaticky je zadává. Norton Management zase na principu cloudu umožňuje stahovat, instalovat i aktualizovat produkty Norton z webu. Správa síťového připojení pak vyhodnocuje typ připojení a na jeho základě dovede omezit nekritické aktualizace produktu, pokud by tyto aktualizace mohly mít za následek zvýšené platby za internet. Dalším prvkem nové verze je rychlejší a snadnější zálohování.

Norton 360 verze 6.0 je dostupný v licenci pro tři počítače za doporučenou maloobchodní cenu 1 749,- včetně DPH. V ceně získáte on-line úložiště o kapacitě 2 GB a automatickou aktualizaci vždy, když je vydána nová verze. Kromě prodejců softwaru seženete bezpečnostní balík i online, a to na této adrese.

Našli jste v článku chybu?