Hlavní navigace

Betaverze Norton 360 - 5.0 zdarma ke stažení a testování

22. 10. 2010

Sdílet

Novinka je nyní k dispozici zdarma ke stažení na webu Norton. Nová verze obsahuje podobně jako Norton Internet Security 2011  bezpečnostní technologii založenou na ověřování pověsti programů. Produkty Norton  kontrolují, kdy a kde programy vznikly, nezávisle na tom, jaký prohlížeč, instant messenger či program ke sdílení dat používáte.

Mezi další bezpečnostní prvky patří Download Insight 2.0 a SONAR 3. Download Insight 2.0 poskytuje  agresivní ochranu na základě pověsti programů. Povolí spuštění každého staženého souboru až poté, co zkontroluje jeho bezpečnost. SONAR 3 poskytuje ochranu před novými hrozbami, které jsou specificky navržené tak, aby se vyhnuly bezpečnostním funkcím. Beta Norton 360 obsahuje rovněž System Insight 2.0, který sleduje všechny spuštěné aplikace a uživatele proaktivně upozorní, pokud některý program nadměrně využívá systémové prostředky a zpomaluje počítač. Norton 360 beta poskytuje komplexní bezpečnostní řešení včetně ochrany identity, automatického zálohování a optimalizace počítače.

V novém uživatelském rozhraní v betaverzi Norton 360 jsou ovládací prvky jako zabezpečení, nastavení a informace o stavu ochrany a výkonu počítače uspořádány do nově navržené přehledné obrazovky. Novinkou je v tomto roce mapa ochrany Norton, která poskytuje aktuální informace o nejnovějších hrozbách, které tým Norton identifikoval a proti nimž chrání na celém světě.  Nové uživatelské rozhraní obsahuje přístup k Norton Online Family, bezplatné službě, která poskytuje rodičům potřebné komplexní nástroje nejen pro blokování nevhodných webových stránek, ale také pro získání přehledu o online životě jejich dětí, a Norton Safe Web, který varuje uživatele před vstupem na nebezpečné stránky dříve, než na ně opravdu vstoupí.

Dostupnost betaverze

Beta Norton 360 verze 5.0 je nyní zdarma ke stažení na adrese: www.norton.com/n360v5beta

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).