Hlavní navigace

BenQ rozšiřuje řadu svých digitálních fotoaparátů o model C1250

22. 5. 2010

Sdílet

Společnost BenQ uvedla na trh nový digitální fotoaparát C1250. Novinka je vybavena 12megapixelovým CCD snímačem, technologií chytré detekce scén, 3x optickým zoomem a jasným 2.7” LCD displejem.

Výrobce v tiskové zprávě uvádí, že díky většímu a světlejšímu LCD, jehož podsvícení je realizováno prostřednictvím 2 LED modulů, zobrazuje 2.7” displej pořízené obrázky jasně i za přímého slunečního svitu. Navíc nabízí ISO až 6400, což při focení za špatného světla zajistí vyšší kvalitu snímků. Rovněž se nemusíte obávat o nízký stav baterie a přicházet tak o snímky zachycující důležité momenty, neboť tento fotoaparát pracuje na prostřednictvím dvou AA baterií, jež můžete během okamžiku vyměnit za jiné.

BenQ rozšiřuje řadu svých digitálních fotoaparátů o model C1250

Novinka C1250 přichází zabalená ve stylovém černo-stříbrném kabátu, přičemž nabízí objektiv s trojnásobným optickým zoomem. C1250 využívá ke zjištění typu scény technologii Detekce scény – tímto způsobem je optimalizován jas, kontrast, ostření i celkové barevné vyznění snímku. Fotoaparát vždy vybere jeden z osmi dostupných módů, aby pro vaši fotku bylo zajištěno odpovídající nastavení. K dispozici jsou následující scénáře: krajina, noční režim, noční portrét, západ slunce, makro, portrét, fotografie s protisvětlem a portrét s protisvětlem.

C1250 se zaměřuje zejména na fotografie osob, přičemž používá technologie sloužící k automatickému vyhledání tváří, zachycení úsměvů, detekci mrknutí a dosažení přirozených odstínů kůže. Detekce mrknutí vás upozorní, pokud fotografovaná osoba mrkne, díky čemuž můžete podle vlastního posouzení snímek pořídit znovu nebo jej uložit. Navíc funkce “Beauty Enhancer” vizuálně vylepšuje vzhled pokožky fotografované osoby.

Produkt je již dostupný za cenu 1.999 Kč bez DPH

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).