Hlavní navigace

Belkin přináší nové příslušenství pro tablety a telefony Samsung

Sdílet

Pavel Kreuziger 29. 2. 2012

Mezi novinkami lze nalézt obaly a pouzdra pro zařízení Galaxy Note, Galaxy Nexus a Galaxy Tab. Například pouzdro Essential 034 je dostupné pro první dva modely za cenu 499,- Kč (pro model Note) nebo 449,- Kč (pro model Nexus). Pouzdro je vytvořeno z polykarbonátového materiálu měkkého na dotek a je dostupné buďto v průhledném nebo kouřovém provedení.

Model Essential 063 je taktéž k dispozici ve dvou verzích – pro Galaxy Note za 549,- Kč a Galaxy Nexus za 499,- Kč. V prodeji jsou tři barevné kombinace – fialovo-růžová, žluto-modrá a žluto-oranžová.

Další pouzdro v nabídce, jež nese označení Meta 061, lze zakoupit ve světlemodré, tmavomodré a měděné za cenu 599,- Kč pro model Note, respektive 549,- Kč pro model Nexus.

Posledním novým pouzdrem pro mobily z nabídky Samsung je kousek Verve Cinema, které je však k dispozici pouze pro model Galaxy Note za cenu 749,- Kč. Specialitou tohoto obalu, jenž je v prodeji v černé barvě, je integrovaný stojánek vhodný například pro sledování filmů.

Pro tablety jsou v nabídce tři nové obaly. Prvním z nich je pouzdro Verve, které je zkombinováno se stojánkem pro různé sledovací úhly. Pro model Galaxy Tab 7.0 stojí 1 199,- Kč. Pro stejný tablet můžete koupit i další pouzdro disponující stojánkem a označením Slim za cenu 999,- Kč. Oba obaly jsou dostupné v asfaltové barvě. Poslední příslušenství, kryt Snap pro tablet Galaxy Tab 10.1, zakoupíte buďto v průhledném nebo kouřovém provedení za cenu 499,- Kč.

Našli jste v článku chybu?