Hlavní navigace

Barevné externí DVD mechaniky Lite-On

Sdílet

Jan Mazal 13. 1. 2009

lite on Výběru barev pro nové mechaniky Lite-On předcházela  anketa, jež byla umístěna na webových stránkách www.liteonit.com. “ Černá a modrá barva se staly jednoznačnými  favority”, říká Jelmer Veldman ze společnosti Lite-On. „Proto je představíme  jako první. Názory a přání klientů jsou pro nás velmi cenné a těšíme se, že touto interaktivní cestou budeme moci pracovat i nadále.“
 
Rychlost zápisu mechaniky je 8x pro  DVD±R a DVD+RW, 6x pro DVD±R DL a DVD-RW, 5x pro DVD-RAM a 24x pro CD-R(W). Rychlost čtení je 8x pro DVD-ROM a 24x pro CD- ROM. Externí SLIM DVD vypalovačka Lite-On je k dispozici za 69 Eur. Mechanika je již k dispozici v bílé a vínově červené barvě, na únor se připravuje černá a modrá barva.
 
Ve stejné řadě bude záhy představen rovněž model eSAU108, který je vybavená fukcí LightScribe. Uživatelé tak mohou vypalovat štítky a popisky přímo na disk – stačí vypálit data na jednu stranu, otočit disk a vypálit nálepku na stranu druhou. Mechanika SAU108 je k dispozici v černé, červené a bílé.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).