Hlavní navigace

Symantec představuje Backup Exec System Recovery 2010

10. 11. 2009

Sdílet

Symantec představuje Backup Exec System Recovery 2010


Společnost Symantec oznámila dostupnost softwaru Backup Exec System Recovery 2010 - řešení zálohování a obnovení dat a systémů pro malé firmy. Software Backup Exec System Recovery 2010 automatizuje proces zálohování celého systému nebo jednotlivých souborů a složek a umožňuje obnovení na stejný nebo jiný hardware, do virtuálních počítačů nebo vzdálených umístění.

Software Backup Exec System Recovery poskytuje malým firmám řešení pro zálohování a obnovení. Novinka nyní obsahuje dříve volitelný doplněk společnosti Symantec Granular Recovery Option (v patentovém řízení). Tato funkce umožňuje malým firmám zálohovat celý souborový server, stolní počítač, přenosný počítač, virtuální server nebo důležitý aplikační server, například Microsoft Exchange nebo Microsoft SharePoint, a poté během několika minut obnovit granulární položky, například jednotlivé e-maily v systému Exchange, dokumenty SharePoint nebo jednotlivé soubory. Zálohy je možno ukládat na různá disková zařízení a kopírovat do externího umístění nebo na sekundární diskové zařízení pro účely obnovení po havárii.

Software Backup Exec System Recovery navíc přidává podporu nejnovějších virtuálních prostředí, včetně VMware vSphere 4.0, Microsoft Hyper-V Server 2008 a Citrix XenServer 5.x. Tato nová podpora zajišťuje, že více technicky orientované malé firmy, které do svých prostředí IT integrují virtualizaci, mohou pomocí softwaru Backup Exec System Recovery převést fyzické systémy na virtuální počítače pro účely testování nebo obnovení po havárii.

Pomocí řešení Backup Exec System Recovery Management Solution, které je bez dalších poplatků k dispozici spolu se softwarem Backup Exec System Recovery 2010, mohou organizace spravovat své prostředí zálohování v místě a na vzdálených místech z jediné centralizované konzoly. Řada produktů Backup Exec System Recovery zahrnuje navíc edice, které zálohují a obnovují servery Microsoft Windows Server a Microsoft Windows Small Business Server a stolní i přenosné počítače.

Dostupnost na trhu a cena

Software Symantec Backup Exec System Recovery 2010 je již k dispozici za navrhovanou cenu 795 USD (13 600 Kč) za každý server a 69 USD (1200 Kč) za každý stolní počítač. Software Symantec Backup Exec System Recovery Linux Edition bude podle plánu k dispozici koncem tohoto roku za navrhovanou cenu 495 USD (8500 Kč) za každý server.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).