Hlavní navigace

AVG Technologies uvádí nové verze bezpečnostních produktů

11. 9. 2011

Sdílet

Nová verze bezpečnostních produktů AVG 2012, která byla představena na tiskové konferenci v Praze, láká oproti svému předchůdci na redukci potřebného prostoru na disku o 45 % společně s rychlejším načítáním obsahu o 10 %. Podle slov společnosti by měla být nižší také potřeba využívání procesů i paměti, a to o 20 %.

Vedle vícevrstvé ochrany, která sestává z antiviru s technologií využívající podpisů, detekce hrozeb založené na heuristice a modulu monitorujícího chování, přichází AVG 2012 s novými funkcemi AVG Accelerator a AVG Advisor.

AVG Accelerator by měl optimalizovat soubory a videa ke stažení na vybraných webových stránkách, aby se minimalizovala doba čekání při jejich stahování.

AVG Advisor pak monitoruje počítač a uživateli proaktivně doporučuje dostupná opatření. Na základě chování uživatelů poradí možnosti optimalizace nastavení tak, aby se předešlo různým problémům, které by mohly nastat.

AVG Internet Security 2012 je vybaveno také integrovaným firewallem a LinkScannerem, který kontroluje odkazy při surfování, nakupování na internetu, či využívání internet bankingu. Internet Security 2012 je plně integrovaný s celým ekosystémem AVG bezpečnostních produktů a dalších aplikací.

Koncová prodejní cena AVG Internet Security 2012 byla stanovena na 1399 Kč a AVG Anti Virus 2012 na 899 Kč.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).