Hlavní navigace

AVerMedia představuje 3D TV tuner

Sdílet

Martin Rippl 24. 11. 2010

AVerMedia uvádí na trh produkt AVerTV 3D USB tuner, který umožňuje nejen sledování a nahrávání klasické digitální TV, ale i živé 3DTV na PC nebo notebooku.  AVerTV 3D USB navíc dokáže TV programy, nahrávky, nebo filmy přetransformovat do 3D.
Dodávaný software AVer MediaCenter 3D představuje řešení pro příjem, sledování, nahrávání a přehrávání záznamů z živé 3DTV. Navíc rovněž disponuje technologií see3D, která se stará o konverzi 2D video-multimédií do 3D podoby, a tak naplňuje současnou poptávku po nedostatkovém 3D obsahu.

AVerTV 3D USB podporuje všechny hlavní metody 3D zobrazení - s anaglyfními, polarizačními, nebo aktivními brýlemi. Pro dosažení kvalitního 3D efektu však výrobce doporučujeme použít NVIDIA 3D Vision Kit, grafickou kartu s podporou 3D a 3D-ready displej. Mimo 3D funkce nabízí tuner AVerTV 3D USB rovněž plánovač nahrávání a je schopný přímého převodu záznamů do formátů pro PSP, iPod, iPhone, iPad, nebo AppleTV. Pro více informací o 3DTV a technologii see3D navštivte http://www.avermedia.eu/avertv/cz/Upload/3D/Main.html.

Našli jste v článku chybu?