Hlavní navigace

AVerMedia SnugTV - dívejte se na své programy na internetu

28. 6. 2010

Sdílet

Společnost AVerMedia ohlašuje dostupnost služby SnugTV Online. Tato služba vylepšuje TV tunery AVerMedia o nové funkce - uživatelé TV tunerů se mohou prostřednictvím služby SnugTV dívat na své televizní programy v prostředí internetového prohlížeče bez omezení prostorem či časem. V okamžiku, kdy na svůj počítač nainstalují aplikaci SnugTV Station, vytvoří z něj zdroj streamovaného televizního vysílání. Uživatelé SnugTV mohou sledovat televizní programy ve vysoké kvalitě streamované ze SnugTV Station rovněž ve své domácí síti. To znamená, že pro sledování televizních programů v různých místnostech již není nutné v bytě instalovat TV kabely.

SnugConnect využívá technologii host- relay. Díky tomu nemusí uživatelé řešit problémy s konfiguraci internetového připojení při vytváření a sledování jejich osobních SnugTV kanálů. S využitím SnugConnect mohou uživatelé sledovat televizi on-line bez složitých nastavení sítě. Další vlastností SnugTV je elektronický programový průvodce (EPG). Ten obsahuje podrobné informace o programu a harmonogramu vysílání. Kromě toho také poskytuje funkci online nahrávání – zajistí jak nahrávání programu, tak i jeho pozdější sledování ze záznamu.

SnugTV je možné sledovat nejen na stolních počítačích či noteboocích. Uživatelé smartphonů mohou pro sledování vysílání a nahrávání pořadů přímo ze svého mobilního telefonu využít AVerMedia SnugTV Mobile. Podporovány jsou sítě 3 / 3,5G, Wi-Fi a WiMAX.

Varianty služby a její ceny

Služba SnugTV je nabízena ve třech variantách. Ve verzi Regular je bezplatná a slouží pro základní využití služby. Verze Gold je určena pro ty uživatele, kteří nevyžadují možnost sledovat vysílání na mobilních zařízeních. Platinum pak slouží náročným uživatelům, kteří plně využijí všechny možnosti svého osobního televizního vysílání.

Služba

Regular

Gold

Platinum

1. Nastavení osobní stanice SnugTV Station

ANO

ANO

ANO

Plánované probuzení & uspání

ANO

ANO

ANO

Služba poskytování spojení

NE

NE

300 kbps

2. Sledování TV na portálu SnugTV

ANO

ANO

ANO

Kvalita zobrazení & rozlišení

320x240

640x480

640x480

Maximální týdenní doba sledování

5 hodin

Neomezeno

Neomezeno

Volba Fullscreen / Popup screen

NE

ANO

ANO

Odstranění reklamních ploch

NE

ANO

ANO

DVR - online plánování nahrávání a přehrávání

NE

ANO

ANO

EPG - elektronický programový průvodce

1 den

7 dní

7 dní

3. Sledování TV skrze mobilní aplikaci SnugTV

NE

NE

ANO

Podpora Windows Mobile

NE

NE

ANO

Podpora iPhone

NE

NE

ANO

4. Cena (USD)

 

 

 

Poplatek za čtvrtletí

Zdarma

10 USD

15 USD

Poplatek za rok (4 čtvrtletí za cenu 3)

Zdarma

30 USD

45 USD

 

 

(=2,5 USD měsíčně)

(=3,75 USD měsíčně)

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).