Hlavní navigace

Asus uvádí 3D notebook a další novinky ze série ROG

Sdílet

Jakub Kuneš 11. 3. 2011

ROG notebooky řady G pro hráče

Model G74SX pohání nové procesory Intel „Huron River“ Core i5 nebo i7. O grafický výkon se stará grafická karta NVIDIA GeForce GTX 560M. Jako standard je podporována technologie NVIDIA 3D Vision a velkoformátový 3D výstup přes HDMI 1.4 na kompatibilní monitor. Notebook disponuje systémem pro regulaci teploty.

Druhou notebookovou novinkou je model G53 s 3D displejem, jenž lze sledovat ze všech úhlů bez speciálních 3D brýlí. Toho je dosaženo zásluhou kombinace 3D technologie lentikulární čočky se systémem sledování pohybu očí AUO „naked eye“.

 

Základní deska ROG Rampage III Black Edition

asusZákladní deska ROG Rampage III Black Edition postavená na čipsetu Intel X58 vychází z modelu Rampage III Extreme. Nová deska přichází s mnoha hardwarovými i softwarovými vylepšeními. Hlavním z nich je rozšiřující karta ROG ThunderBolt. Ta nese síťový čip Bigfoot Networks Killer E2100, který automaticky klasifikuje a akceleruje přenos herních dat po síti.

ASUS ukázal na CeBITu také 3D monitor s úhlopříčkou 27“ a LED podsvícením. Díky plné podpoře 3D grafické karty přes HDMI 1.4 a vestavěnému infračervenému vysílači si uživatelé mohou vychutnat 3D obraz i bezdrátově.

 

Mezi další novinky patří nový bezdrátový router RT-N66u a speciální herní sluchátka ROG Vulcan-ANC.

Našli jste v článku chybu?