Hlavní navigace

Asus přináší herní notebooky páté generace

Sdílet

Pavel Kreuziger 23. 5. 2012

Mezi hardwarovou výbavu novinek patří třetí generace procesorů Intel Core, grafická karta Nvidia GeForce GTX 660M nebo 670M i možnost zapojení dvou pevných disků v konfiguraci RAID 0/1. Dále se uživatelé dočkají možnosti rozšíření paměti až na úctyhodných 16 GB RAM. Výrobce u novinek nezapomněl ani na chlazení – to zajišťují dva účinné inteligentní ventilátory.

Do výbavy obou strojů patří displej s rozlišením Full HD, u 17palcového modelu G75 se pak jedná o displej trojrozměrný s 3D brýlemi s aktivní závěrkou a technologií Nvidia 3D LightBoost. Oba modely se pak mohou chlubit zvukem zajištěným technologií Asus SonicMaster Lite i kvalitními integrovanými reproduktory a subwooferem.

Vzhled obou notebooků je inspirován designem neviditelných bojových letadel s nízkým profilem a matnou povrchovou úpravou. Samozřejmostí jsou dedikované hráčské funkce. Model G55VW je v prodeji již nyní za doporučenou maloobchodní cenu 31 990,- Kč včetně DPH. Model G75VW se začne prodávat v průběhu června za cenu 34 990,- Kč včetně daně.

Našli jste v článku chybu?