Hlavní navigace

Asus představuje herní mašinu Tytan s ROG cejchem

Sdílet

Tomáš Charouz 9. 10. 2012

Počítač disponuje přídavným ukazatelem Defcon a světelným ukazatelem na spodní mřížce, který za pomoci červených a modrých LED diod indikuje připravenost systému. Chlazení systému zajišťuje deseticestný ventilační systém v kombinaci s vodním chlazením, který jej dle výrobce předurčuje ke zvládnutí i velmi náročných podmínek.

Skříň v režimu Turbo Gear automaticky otevírá své horní a boční panely, pod kterými se nachází červené ventilátory, které se starají o odvod horkého vzduchu ze skříně a přívod chlazeného vzduchu dovnitř. Díky sofistikovanému systému chlazení výrobce zaručuje tichý režim i při dlouhém nepřetržitém hraní.

Mašinu ROG Tytan CG8890 pohání šestijádrový 3,3GHz procesor Intel Core i7-3960X s funkcí Turbo Gear, která počítač přetaktuje až na 4,2 GHz bez nutnosti restartovat systém. Uvnitř dále naleznete grafickou kartu Nvidia GeForce GTX 690, která podporuje zobrazení až na čtyřech monitorech současně, a to prostřednictvím technologie Nvidia 3D Vision Surround. O ukládání dat se starají dva 128GB SSD disky SATA 3 v režimu RAID 0 a zvuk zajišťuje karta Asus Xonar DX s technologií Dolby Home Theater.

Cena modelu CG8890 začíná na 82 490 Kč s DPH a doporučená cena konfigurace obsahující nejvýkonnější komponenty činí 105 490 Kč s DPH.

Zdroj: TZ Asus

Našli jste v článku chybu?