Hlavní navigace

ASUS představil základní desky nové generace

26. 8. 2009

Sdílet

Základní desky M4A785D

Nové desky zvyšují grafický výkon prostřednictvím funkcí, jako jsou podpora DX10.1 a UVD 2.0, dynamický kontrast a kvalitní převod rozlišení videa. Základní desky řady M4A785D navíc podporují až 16 GB operační paměti DDR2, technologii CrossFireX a 8kanálový HD audio výstup.


Přetaktovaný grafický výkon s technologií GPU NOS

Technologie GPU NOS je nástroj automatického přetaktování grafického procesoru, který v reálném čase inteligentně kontroluje zatížení grafického procesoru a automaticky zvyšuje výkon, aby si systém poradil i s těmi nejnáročnějšími grafickými operacemi. Technologie GPU NOS poskytuje prostřednictvím svého intuitivního uživatelského rozhraní také pokročilé funkce přetaktování. Uživatelé mohou přímo v nabídce na obrazovce zvolit požadované napětí a frekvenci, a tím změnit parametry přetaktování.


Optimalizované napájení a chlazení s technologií Xtreme Phase


Technologie Xtreme Phase disponuje dvěma fázemi napájení pro řadič paměti, takže pomáhá snižovat celkovou teplotu systému během přetaktování. Díky lepšímu chlazení se také prodlužuje provozní životnost komponent. Technologie byla navržena tak, aby plně spolupracovala s nejnovějšími procesory AM3 a byla i do budoucna snadno rozšiřitelná.

Nárůst výkonu v reálném čase díky technologiím TurboV a Turbo Key

Základní desky řady M4A785D jsou vybaveny nástrojem pro přetaktování v reálném čase s názvem TurboV, který uživatelům umožňuje zvýšení výkonu systému, aniž by jej museli restartovat. Uživatelé pocítí okamžitý nárůst výkonu z přetaktování, aniž by museli přerušit práci či hraní - stačí jen zvolit některý z profilů zobrazených v uživatelsky přívětivém grafickém uživatelském rozhraní nástroje TurboV a stisknout fyzické tlačítko technologie Turbo Key.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).