Hlavní navigace

ASUS představil výkonné základní desky řady P7P55D pro nejnovější procesory

1. 9. 2009

Sdílet

Nárůst výkonu díky technologii Hybrid Processor

Díky nové technologii Hybrid Processor mohou uživatelé dosáhnout vysokého výkonu v oblasti přetaktování nejnovějších procesorů. TurboV EVO od společnosti ASUS se chová jako druhý vestavěný mikroprocesor a pomáhá nováčkům i zkušeným uživatelům, kteří provádějí přetaktování, zvýšit výkon systému. Intuitivní rozhraní umožňuje uživatelům pohodlné taktování bez zásahů do nastavení systému BIOS a bez jakýchkoli technických znalostí.

 

Přetaktování mají za úkol usnadňovat nástroje a režimy, mezi něž patří Auto Tuning, který povoluje automatické přetaktování; ASUS OC Profile, který nabízí profily přetaktování pro různé scénáře; ASUS Turbo Key, jenž vytváří další fyzické klávesy na klávesnici, pomocí nichž lze okamžitě zapnout přetaktování; ASUS TurboV Remote, který uživatelům umožňuje přetaktování, aktivaci nástroje Turbo Key či přizpůsobení jednotky EPU (Energy Processing Unit) pomocí postranního ovladače a to dokonce i během spuštěných her či aplikací.

 

Energetická účinnost s technologií Hybrid Phase

Technologie Hybrid Phase kombinuje technologii ASUS Xtreme Phase s technologií ASUS T.Probe, což má dle výrobce zajišťovat energetickou účinnost, méně vyprodukovaného tepla při provozu systému a prodlouženou životnost jednotlivých komponent. Technologie Xtreme Phase zvyšuje energetickou účinnost, zlepšuje možnosti přetaktování a zvyšuje stabilitu systému. ASUS T.Probe v reálném čase detekuje a vyrovnává zatížení a teplotu fází napájení, čímž snižuje teplotu v okolí aktivního procesoru.

 

Technologie Hybrid OS podporuje Windows 7

Technologie Hybrid OS integruje do základních desek P7P55D systém Windows a technologii ASUS Express Gate, čímž má uživatelům poskytovat flexibilnější možnosti. Ovladače pro základní desky řady P7P55D jsou připraveny na přechod na operační systém Windows 7 a technologie ASUS Express Gate nabízí rychlý přístup k on-line aplikacím během pěti sekund od zapnutí počítače.

Řada základních desek P7P55D

Do řady P7P55D patří velké množství různých modelů včetně základní desky P7P55D Deluxe s podporou 10kanálového zvuku a technologie DTS Surround Sensation UltraPC nebo základní deska P7P55D Premium, která je vybavena hybridním 32fázovým napájením a nejnovějším rozhraním úložiště dat SATA 6 Gb/s.Mezi další dostupné modely patří základní desky P7P55D EVO, P7P55D PRO, P7P55D a P7P55D LE.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).