Hlavní navigace

Asus představil nový Seashell s displejem 11,6“

16. 7. 2009

Sdílet

ASUS představil nový Seashell s displejem 11,6“

 

Model 1101HA má vyměnitelnou baterii a je vybaven klávesnicí, která je dle výrobce jen o 8 % menší než klávesnice velkých notebooků. Uživatelé ocení také Shift v plné velikosti a multidotykový touchpad se strukturovaným povrchem. Eee PC 1101HA bude dostupný na českém trhu během 6 – 8 týdnů a předpokládaná cena činí 419 EUR (11 000 Kč).

Asus Eee PC 1101HA

Eee PC 1101HA nabízí 2,5palcový disk SATA II 160 GB, navíc jako bonus je k dispozici 10GB on-line úložiště Eee Storage. K dispozici je 1 x VGA konektor, 3 x USB 2.0, 1 x LAN RJ-45, 2 x Audio Jack (sluchátka / mikrofon) a také čtečka paměťových karet MMC/ SD (SDHC). Součástí multimediální výbavy je i 1,3 MPix kamera. Eee PC 1101HA bude nabízen ve čtyřech barvách a s originálními Windows XP Home.

Asus Eee PC 1101HAModel 1101HA je prvním netbookem řady Eee PC, který nabízí nový software od společnosti ASUS – Eee Docking. Ten poskytuje přístup k utilitám, softwaru a veškerému digitálnímu obsahu. Obsahuje Eee @Vibe, Eee Sharing, Eee Xperience a Eee Tools. Eee @Vibe představuje rozcestník, jenž uživatelům zajišťuje přístup k hudbě, videím, rozhlasovému vysílání a dalšímu multimediálnímu obsahu. Pomocí Eee Sharing je možné sdílet nebo synchronizovat zprávy a data s jiným netbookem Eee PC, s notebookem nebo stolním počítačem – a to i bez internetového připojení. Eee Tools pak obsahuje několik užitečných nástrojů, včetně Parental control (rodičovská ochrana) a Font Resizer (změna velikosti písma). Program Eee Docking i jednotlivé aplikace jsou snadno dostupné prostřednictvím lišty v horní části obrazovky, která je navíc částečně skryta, pokud se právě nepoužívá.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).