Hlavní navigace

Acer uvádí notebook Aspire Ethos zaměřený na styl

27. 3. 2010

Sdílet

Aspire Ethos – s důrazem na styl


Na první pohled vás zřejmě zaujme, že nový designový laptop z dílny Aceru není vybaven křiklavými led diodami ani spouštěcími klávesami. Zůstává jen kontrast černé a stříbrné a několik nenápadných ikon.  Displej, který sahá od kraje ke kraji, je stříbrně orámován. Tím je jakoby oddělen od ostatních částí notebooku a vyvolává představu samostatného televizního přijímače. Mediální konzole a touchpad jsou spojeny a ovládají soubor příkazů jednou klávesou. Technologie nazvaná Acer Arcade Deluxe slouží k pohybu v menu, nastavení hlasitosti a ovládání multimediálních funkcí.

 

Aspire Ethos

Arcade Photo je určen k uspořádání fotografického alba a rychlému přechodu z jednoho snímku na další. Jedním příkazem lze změnit režim fotografování a upravit černou a bílou, kontrast, jas i efekt červených očí. Fotografie mohou být uspořádány do prezentací anebo umístěny na Flicker či Facebook. Arcade Music umožňuje uspořádat a přehrávat oblíbené kompilace, ale také je přenášet na MP3 přehrávač.

Aspire Ethos

Aspire Ethos spojuje Dolby Home Theater v3  se zvukovými technologiemi  Cinematic Surround a 5.1kanálovým výstupem s rozhraním S/PDIF. Ve spodní části se nachází zvláštní kruhový subwoofer. Mřížka z nerezové ocele a umístění v určité poloze podle Aceru zesilují nízké frekvence.

Aspire Ethos

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).