Hlavní navigace

Apple uvádí iLife ’11 se novinkami v aplikacích iPhoto, iMovie a GarageBand

21. 10. 2010

Sdílet

Software iPhoto ’11 má nový vzhled s celoobrazovkovým zobrazením tváří (Faces), míst (Places) a událostí (Events). iMovie ’11 umožňuje upravovat videa a vytvářet z nich filmové trailery pro zveřejnění na webu. GarageBand ’11 přináší nové způsoby, jak zlepšit svou hru a vytvářet skladby pomocí funkcí Flex Time a Groove Matching. S novými počítači Mac se budou aplikace iLife ’11 dodávat zdarma a stávající uživatelé si je mohou koupit jako upgrade.

iPhoto ’11 nabízí nové celoobrazovkové režimy, které využívají displeje počítačů Mac k procházení, úpravám a prezentaci fotek.  iPhoto '11 používá nové pojetí tvorby knížek a kartiček s rozhraním karuselu, inteligentním rozvržením knih a poličkami, ve kterých se zobrazují všechny projekty. V nových tiskových kartičkách můžete kombinovat fotky a text s vytlačenými návrhy a vytvářet pozvánky na svatbu, oznámení o narození, sváteční pozdravy a další.

iMovie ’11 vám podle svých autorů pomůže proměnit vaše videa na trailery v hollywoodském stylu - můžete si vybrat z 15 různých žánrů včetně dobrodružného, romantické komedie a výpravného dramatu, z nichž každý obsahuje i příslušné titulky, grafiku a filmový soundtrack. People Finder analyzuje vaše videa a označí části obsahující tváře, abyste mohli najít záběry pro svůj trailer nebo film.

GarageBand ‘11 nabízí dva nové způsoby, jak opravit nebo změnit časování nahrávek. Flex Time umožňuje přesunout, prodloužit nebo zkrátit jednotlivé noty kliknutím na tu část zvukové vlny, kterou chcete změnit, bez vlivu na zbytek nahrávky. Pomocí funkce Groove Matching můžete jakoukoli stopu označit jako „rytmickou stopu“, ze které všechny ostatní stopy okamžitě převezmou rytmické cítění. GarageBand ’11 přináší sedm nových   kytarových zesilovačů, pět zábavných efektových krabiček a 22 nových základních lekcí pro klavír a kytaru.

iLife ’11 vyžaduje Mac OS X ve verzi 10.6.3 nebo novější, počítač Mac s procesorem Intel, 1 GB paměti RAM, jednotku DVD pro instalaci a 5 GB volného místa na disku. Tiskové produkty iPhoto a Lekce umělců v aplikaci GarageBand se prodávají zvlášť a jsou k dispozici jen ve vybraných zemích. Úplné informace o systémových požadavcích a další informace o sadě aplikací iLife ’11 najdete na webu www.apple.com/ilife.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).