Hlavní navigace

Apacer ohlásil nový USB 3.0 flash disk ve tvaru bambusu

22. 3. 2013

Sdílet

Zařízení samozřejmě splňují svůj účel (přenos dat) a v případě modelu AH153 jsou díky standardu USB 3.0 vhodná pro opravdu rychlé přesuny a kopírování dat, kromě toho však oplývají též opravdu originálním designem. Jsou totiž velice podobná bambusové tyči. Podle vyjádření výrobce je tělo USB disku egonomicky zakřiveno tak, aby se dalo snadno zapojovat do a odpojovat z USB slotu.

Apacer AH153

Firma Apacer nezapomněla ani na častý problém flash disků, a sice na rychle se ztrácející ochrannou čepičku konektoru. Ta se při práci jednoduše nasadí z druhé strany zařízení, nemusí se tedy povalovat po stole.

Jestliže si flash disků AH153 pořídíte více, můžete je spojovat do tvaru libovolně dlouhé bambusové tyče. Sytě zelený disk bude možno zakoupit v kapacitách 16 až 64 GB, levnější alternativou jsou potom modely AH137 s kapacitami 4 až 32 GB. Uživatelé k disku dostanou speciální software pro kompresi do formátu ACE. Ten má tu vlastnost, že je schopen zkomprimovat soubory (a tím zvýšit množství dat v dané kapacitě) až o 500 procent.

 

Zdroj: TZ Apacer

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).