Hlavní navigace

Angry Birds vrací úder. Rozzlobení ptáci tentokrát přilétnou v rolích hrdinů Star Wars

Sdílet

Jan Bednařík 8. 10. 2012

Oblíbená série mobilních her Angry Birds se již za měsíc rozroste o nový ambiciózní titul. Společnost Rovio dnes oznámila, že 8. listopadu uvede na trh novou mutaci hry pojmenovanou jako Angry Birds Star Wars. Při vývoji hry spolupracuje Rovio nepříliš překvapivě s americkou filmovou produkční společností Lucasfilm založenou režisérem a duchovním otcem ságy Star Wars Georgem Lucasem.

„Jedná se o nejlepší vydání Angry Birds, které jsme kdy stvořili. Hra spojuje to nejlepší ze známých Angry Birds zasazené do prostředí velmi, velmi vzdálené galaxie,“ uvedl Peter Vesterbacka, CMO společnosti Rovio. „Jakožto velký fanoušek Star Wars můžu říct, že jsem hrou opravdu nadšen.“

Vydání hry bude doprovázet poměrně masivní merchandising v podobě hraček, deskových her, sběratelských figurek a dokonce halloweenských kostýmů. Hra bude dostupná pro mobilní platformy iOS, Android a Windows Phone 8 tablet Amazon Kindle Fire a desktopy Mac a PC.

Další informace naleznete na oficiální stránce Angry Birds Star Wars. Podívejte se také na krátkou video ochutnávku, nebo si čekáním na nový titul zkraťte nejnověji vydanou hrou Bad Piggies.

 

Zdroj: Rovio.comAngrybirds.tumblr.com/

Našli jste v článku chybu?