Hlavní navigace

América Móvil a Nokia uzavřely partnerství na poskytování služeb v Latinské Americe

4. 9. 2009

Sdílet

Nokia proniká do Latinské Ameriky

Společnosti América Móvil a Nokia oznámily partnerství o poskytování služby Ovi Store od Nokia. Tato služba, která slučuje obsah pro mobilní telefony Nokia do jednoho snadno přístupného místa, tak bude nyní jednoduše dostupná pro zákazníky v Latinské Americe. Ve snaze rozšířit inovativní mobilní zařízení a technologie budou mít zákazníci Amerika Móvil možnost si stáhnout a zakoupit aplikace, videa, vyzváněcí tóny a hry z Ovi Store.

Ovi Store bude k dispozici zákazníkům América Móvil v Latinské Americe koncem tohoto roku prostřednictvím modelu Nokia N97, s přístupem do obchodu přímo skrze store.ovi.com. Vstup na ostatní trhy, další zařízení, nové jazyky a vlastnosti budou oznámeny v průběhu roku.

América Móvil je první operátor v Latinské Americe, který oznámil uvedení široké nabídky služeb skrze Ovi Store pro své zákazníky.

Na sympóziu Nokia World Marco Quatorze, Vedoucí služeb s přidanou hodnotou, América Móvil, řekl: „América Móvil se těší na zavedení Ovi Store od společnosti Nokia pro zákazníky v Latinské Americe. Vzhledem k tomu, že jsme předním poskytovatelem mobilních služeb v regionu, je naším cílem přinést nejmodernější služby našim zákazníkům a nabídnout Ovi Store, abychom tím našim spotřebitelům poskytli přístup k digitálnímu obsahu na mobilních zařízeních."

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).