Hlavní navigace

Aktualizace na Android 4.2 by se měl HTC One dočkat již v červnu

20. 5. 2013

Sdílet

Podle twitterových příspěvků uživatele @LlabTooFer, který se již v minulosti ukázal jako poměrně věrohodný zdroj informací spjatých s děním okolo zařízení HTC, by měla být aktualizace na Android 4.2 pro smartphone HTC One dostupná již počátkem června. Aktualizace na verzi 4.2 nepřinese žádné zásadní změny, avšak doplní systém o několik nových funkcí, jako jsou widgety na zamčené obrazovce, volba rychlého nastavení, nová gesta pro ovládání klávesnice a další.

HTC One se tak stane prvním smartphonem tchajwanského výrobce, který aktualizaci na Android 4.2 získá, dle technologického magazínu GottaBeMobile by se však aktualizace měly postupně dočkat také některé další telefony jako One X, Droid DNA nebo HTC EVO 4G LTE.

Server KnowYourMobile nicméně podotýká fakt, že zatímco HTC teprve vydává aktualizaci na Android 4.2, Google již dle zvěstí připravuje vydání dalšího updatu Android 4.3. To by znamenalo, že HTC zůstane oproti konkurenci stále o krůček pozadu, neboť lze očekávat, že Google na svá zařízení 4.3 nasadí téměř bez prodlevy, a další přední hráč, společnost Samsung, rovněž aktualizace vydává poměrně svižně.

Nutno zmínit, že se stále jedná o nepotvrzené informace a na oficiální stanovisko ze strany HTC si budeme muset počkat.

 

Zdroj: Knowyourmobile.comGsmarena.com

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).