Hlavní navigace

Společnost Adobe představila Creative Suite 5 Web Premium

19. 4. 2010

Sdílet

Adobe představuje Creative Suite 5 Web Premium

 

Společnost Adobe  představila sadu Adobe Creative Suite 5 Web Premium, novou verzi své sady softwaru pro návrháře a vývojáře webu, která obsahuje plné verze upgradů programů Adobe Flash Professional, Adobe Dreamweaver, Adobe Photoshop Extended, Adobe Illustrator, Adobe Fireworks, a nyní i Adobe Flash Catalyst a Flash Builder. Kromě kompletní rodiny nástrojů pro Flash obsahuje nyní sada Web Premium CS5 také podporu pro open source systémy pro správu obsahu; přístup ke službám Omniture SiteCatalyst a Omniture Test&Target z programů Flash Professional a Dreamweaver; a integraci s novými online službami Adobe CS Live.

Online služby CS Live jsou po omezenou dobu dostupné bezplatně. Sada Web Premium CS5 je kompletní řešení pro webové profesionály, kteří potřebují implementovat do svých návrhů webovou analytiku. Produkt také umožňuje vytváření obsahu a aplikací pro Flash Player 10.1 a prostředí Adobe AIR 2.

 

Ceny a dostupnost

Uvedení sady Adobe Creative Suite 5 Web Premium na český trh se očekává v květnu 2010. Odhadovaná koncová cena za Adobe Creative Suite 5 Web Premium bude 38 660 Kč bez DPH. K dispozici budou také upgrady a multilicence.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).