Hlavní navigace

Adaptér TP-Link Archer T2UH zrychlí Wi-Fi přes USB

24. 1. 2015

Sdílet

TP-Link Archer T2UHUSB adaptér pracuje ve dvou pásmech a podporuje nový standard Wi-Fi 802.11ac, díky čemuž umí vyvinout přenosovou rychlost, jež stačí pro náročnější činnosti typu online hraní, pouštění videa v HD rozlišení nebo multitasking.

Přístroj prostě jen zapojíte do USB konektoru na mobilním zařízení, přičemž tento krok rozšíří možnosti připojení. Pokud jej zapojíte do zařízení staršího, které nepodporuje zmíněný standard, automaticky se mu zvýší rychlost připojení k sítii. Ve frekvenčním pásmu 5 GHz až na 433 Mbit/s, v pásmu 2,4 GHz pak až na 150 Mbit/s. Celkem tak jde o maximální rychlost téměř 600 Mbit/s.

Externí anténa zařízení má zisk 3 dBi a v případě potřeby ji je možné odpojit, případně ji dokonce nahradit nějakou ještě výkonnější. Samotný adaptér pak do USB konektoru zapojíte buď přímo či přes prodlužovací kabel, díky kterému lze s adaptérem manipulovat podle toho, kde je aktuálně k dispozici nejsilnější signál.

Bezdrátový USB adaptér TP-Link Archer T2UH je na našem trhu k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 999,- Kč včetně daně.

Zdroj: TZ TP-Link

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).