Hlavní navigace

Acronis uvádí na trh zálohovací software True Image Home 2012

Sdílet

Martin Rippl 8. 9. 2011

Společnost Acronis uvádí do prodeje Acronis True Image Home 2012, svou nejnovější verzi zálohovacího softwaru pro domácí uživatele, která kombinuje technologii zálohování a obnovy diskových obrazů se synchronizací souborů. Tento software umožňuje domácím uživatelům synchronizovat svá data bez ohledu na to, kde jsou uložena – PC, USB disk, NAS a navíc i cloud – prostřednictvím služby Acronis Online Backup. Pokud v jednom místě dojde ke změně, dochází automaticky k aktualizaci na místech ostatních.

„Uživatelé strávili spoustu času ukládáním svých souborů na flash disky nebo posíláním si nejnovějších verzí dokumentů na svůj email, což je komplikované a neefektivní. Nová verze Acronis True Image Home jim tak umožní pracovat se svými soubory efektivněji,“ vysvětluje v tiskovém prohlášení výkonný ředitel společnosti Acronis, Jason Donahue. Domácí uživatelé mohou data synchronizovat s přáteli a rodinou, na jejichž počítačích je produkt Acronis True Image Home 2012 nainstalován.

Doposud Acronis využíval synchronizační technologie ve specializovaných produktech pro synchronizaci souborů, ale ne v produktech s technologií zálohování diskových obrazů, která umožňuje zálohování celého počítače včetně operačního systému, aplikací a souborů. Acronis True Image Home 2012 nabízí tyto technologie v jednom řešení.

 

Další nové a vylepšené funkce produktu:

  • Rozšířená podpora velkých disků (2TB+)
  • Nonstop zálohování Acronis je nyní kompatibilní s NAS, navíc byla dle společnosti vylepšena také optimalizace zatížení sítě
  • Rozšířená podpora NAS
  • Rozšířené grafické uživatelské rozhraní

 

Anglická verze Acronis True Image Home 2012 je dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a online. Doporučená koncová cena je 1052,- Kč bez DPH. Česká verze produktu bude k dispozici na začátku října. Cena Acronis True Image Home 2012 Plus Pack je 779,- Kč bez DPH. Rodinné balení Acronis Family Pack (balíček třech licencí, přičemž každé PC vyžaduje licenci) je dostupné za 1560,- Kč bez DPH. Služba Acronis Online Backup je zpoplatněna formou předplatného a lze ji objednat na stránkách http://www.acronis.eu (licenci lze využít až pro 5 počítačů).

 

Úvodní foto: © Amy Walters - Fotolia.com

Našli jste v článku chybu?