Hlavní navigace

Acronis: konkurenční upgrade se slevou 40%

23. 11. 2009

Sdílet

Acronis: konkurenční upgrade se slevou 40%


Program je dostupný prostřednictvím distribuční sítě a je určen pro zákazníky, kteří používají produkty konkurenční k nové produktové řadě Acronis Backup & Recovery 10. Akce je platná rovněž pro produkty z řady Acronis Snap Deploy, které jsou určené pro hromadnou instalaci diskových obrazů. Program není limitován minimálním objemem licencí a rovněž není omezen počet licencí, které zákazník může v rámci programu nakoupit.

Acronis Backup & Recovery10 poskytuje zálohování a obnovu, deduplikaci a podporu virtuálních prostředí v jediném řešení. Doporučené koncové ceny bez slevy se pohybují od 1.516 Kč pro samostatnou verzi Workstation po 24.347 Kč za Advanced Server včetně vzdálené správy. Doplněk deduplikace se pohybuje od 596 Kč pro Advanced Workstation po 5.320 Kč pro Advanced Server. Veškeré podnikové licence zahrnují jeden rok Acronis Advantage Standard Maintenance – záruku upgrade a technickou podporu 10/5 v českém jazyce. Veškeré produkty  jsou k dispozici v anglických i českých verzích.

Pro využití nabídky konkurenčního upgradu je zapotřebí doložit důkaz o vlastnictví konkurenčního produktu. Další informace o této nabídce najdete na stránkách www.acronis.cz/konkurencni-upgrade

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).