Hlavní navigace

Acer představuje novou řadu displejů P5

Sdílet

Karel Krutý 10. 4. 2009

Displeje Acer P5


Displeje řady Acer P5 se vyznačují černým ozdobným rámečkem, přičemž nabízeny jsou ve dvou velikostech  -21,5“ a 23". S ohledem na zajištění pohodlí při práci jsou všechny modely vybaveny systémem pro nastavení sklonu, který umožňuje zvolit optimální polohu zobrazovací plochy. Nové monitory řady P5 ve formátu 16:9 s rozlišením 1920x1080 dle Aceru zajišťují skutečnou reprodukci 1080p bez ztráty kvality obrazu.

Acer

Technologie panelu Acer CrystalBrite dle vyjádření výrobce produkuje realistický obraz v přirozených odstínech, přičemž kontrastní poměr (až 40 000:1 u modelu P235H) optimalizovaný systémem Acer Adaptive Contrast Management  zvyšuje gradaci a vykreslení detailů. Doba odezvy 5 ms potlačuje “duchy” při hraní akčních her a zajistí plynulé přehrávání filmových scén.

Acer eColor Management je technologie, která přizpůsobuje výkon panelu různým prostředím, světelným podmínkám a preferovanému způsobu zobrazení. Tato technologie optimalizuje podání obrazu podle scénáře, který zvolil uživatel z mnoha možností: standardní režim  (normální nastavení pro běžné použití displeje), textový režim (vhodný pro zobrazování dokumentů,  listů tabulkových kalkulátorů atd.), grafický režim (zajišťuje nejvyšší kvalitu barevných snímků) a uživatelské režimy (které umožňují uživateli přesně přizpůsobit základní nastavení a obraz vlastním požadavkům).

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).