Hlavní navigace

Acer Aspire U: vše v jednom s dotykovým rozhraním

Sdílet

Pavel Kreuziger 13. 11. 2012

Nová řada obsahuje dva modely, 23palcový Aspire 5600U a 27palcový Aspire 7600U. Kromě tenkého těla se oba pochlubí Full HD displejem (1 920 x 1 080 pixelů) s LED podsvícením.

Pro flexibilní ovládání mají uživatelé možnost naklopit displej v rozmezí od 30 do 80 stupňů, díky čemuž je dosaženo pohodlného ovládání i možnosti sdílení obsahu na obrazovce. Naklopení se provádí stiskem prstu. Displej můžete ovládat až deseti prsty najednou. Ovládání zajišťuje i integrovaná Full HD kamera, která rozpoznává ruční gesta.

Díky odolnému sklu s průhlednou základnou v přední části zařízení budete mít pocit, že se počítače vznáší ve vzduchu. K oběma modelům si můžete pořídit sadu klávesnice a myši s černými a průhlednými prvky pro sladění s počítači.

Kvalitní barvy na displeji zajišťuje použitá technologie Acer Engine Color CineBoost, ale i dedikovaná grafická karta, zvuk je pak dodáván vyladěnými reproduktory s prostorovým zvukem. Multimediální zážitek je završen Blu-ray mechanikou, televizním tunerem a multiformátovou čtečkou paměťových karet.

Modely Acer Aspire 5600U si můžete koupit již nyní za ceny začínající na 29 990,- Kč včetně DPH, Acer Aspire 7600U startuje na 44 990,- Kč včetně DPH a zakoupit si jej budete moci v prosinci.

Acer Aspire 5600U

Zdroj: TZ Acer

Našli jste v článku chybu?