Hlavní navigace

Acer Aspire One Pro 531 - netbook pro business

28. 6. 2009

Sdílet

Acer Aspire One Pro 531 - netbook pro business

Nový Aspire One Pro 531, který váží jen o něco málo než 1 kg a je napájen bateriemi s výdrží až 7,5 hodin, je přenosný počítač vybavený pro práci s vysokou produktivitou i na cestách. Aspire One Pro 531 však není jen velmi lehký, je s tloušťkou pouhých 2,5 cm i velmi tenký. Vyznačuje se štíhlým profilem a zesílenými závěsy, což dokazuje, že je připraven na cestování. Vícedotykové ukazovací zařízení umožňuje  přetáčet obrazovku, zvětšovat detaily anebo otáčet listy. Klávesnice s velikostí odpovídající 89% standardní klávesnice dle výrobce zajišťuje pohodlné psaní.

Aspire One Pro 531 je dodáván s touto nabídkou možností připojení: WiFi 802.11b/g s podporou připojení Acer InviLink 802.11b/g Wi-Fi CERTIFIED a Fast Ethernet LAN. Dále je k dispozici volitelné vestavěné rozhraní 3G a Bluetooth.LCD displej WSVGA Acer CrystalBrite podsvícený LED diodami s úhlopříčkou 10,1” snižuje spotřebu  elektrické energie. Funkce Acer Video Conference spolu s vestavěnou webovou kamerou Acer Crystal Eye a digitálním mikrofonem umožňuje používat videostreaming v reálném čase, videochatování i konferenční volání.

Aspire One Pro 531, který je osazen malým nízkoenergetickým procesorem Intel Atom, dle výrobce poskytuje výkon, jaký potřebujete na celodenní práci. Tento kompaktní notebook je vybaven velkokapacitním pevným diskem pro ukládání souborů nebo rychlým modulem SSD Nand flash, který přispívá k maximální výdrži baterie. Multiformátová čtečka paměťových karet usnadňuje a urychluje přenos souborů.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).