Hlavní navigace

Acer představuje nový Aspire One 11,6“

7. 5. 2009

Sdílet

Acer Aspire One 11,6“Aspire One 11,6” je vybaven procesorem Intel Atom a čipsetem Mobile Intel US15W Express. Přes své malé rozměry se může pochlubit 160GB pevným diskem a čtečkou paměťových karet typu „vše v jednom“.

Acer


Počítač je nabízen v lesklém provedení ve čtyřech barevných odstínech – bílé, tmavomodré, červené a černé, které zvýrazňují prvky designu. Tenké šasi nových netbooků má podle vyjádření Aceru vyvolávat představu rychlosti a mobility. WiFi 802.11b/g a technologie Acer Signal Up zajišťují přístup k dostupným bezdrátovým sítím, přičemž nechybí ani připojitelnost přes Bluetooth a 3G.

AcerU provedení 11,6" byl kladen důraz na klávesnici s měkkým povrchem, který podle výrobce zvyšuje pohodlí při psaní. Za zmínku stojí také hmotnost necelý 1 kg a výdrž 8 hodin dosažená šestičlánkovou baterií 5200 mAh.  Rámeček displeje disponuje zabudovaným digitálním mikrofonem a webovou kamerou Acer CrystalEye .

Porty VGA a LAN byly umístěny do zadní části, aby bylo možné zmenšit tloušťku netbooků, zlepšit přenosnost a zajistit pohodlné vedení kabelů.   Z důvodů snadnější identifikace jsou porty označeny ikonami a jsou rovněž lépe viditelné, i když je víko počítače zavřeno. Vícedotykové ukazovací zařízení umožňuje přetáčet stránky tak, jako byste četli noviny,  anebo  jediným pohybem zvětšit obraz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).