Hlavní navigace

3D brýle LG mohou být i módním doplňkem

Sdílet

Pavel Kreuziger 7. 1. 2012

V nově představované kolekci se objeví tři nové modely od známého designéra Alaina Mikliho. Všechny tři se pyšní velice elegantním vzhledem – je to snad poprvé, co by mohly být trojrozměrné brýle zároveň módním doplňkem. Benefitem nové řady brýlí je i snížená hmotnost. Mezi novinkami se představí klasické LG CINEMA 3D brýle s označením F310, 3D klip F320 a designový model Alain Mikli, který se bude prodávat pod označením F360.

První z modelů, LG F310, přichází ve stylovém designu s tenkými obroučkami a zaoblenými čočkami, které jsou lépe přizpůsobeny tvaru obličeje, což je mezi 3D brýlemi novinka. A váží opravdu málo – pouze 13,5 gramu. 3D klip LG F320 je zase cílí na uživatele, kteří musí nastálo nosit dioptrické brýle. Klip se na ně jenom nacvakne a potom už nic nebrání sledování trojrozměrného obrazu. Novinka váží jen 5,5 gramu.

Sportovní brýle se zakřivenými čočkami LG F360 Alain Mikli jsou opět přizpůsobeny obličeji diváka. Jako všechny modely řady CINEMA 3D je lze navíc využít i v 3D kinech vybavených polarizační technologií.


Našli jste v článku chybu?