Hlavní navigace

10 počítačových produktů, které vypadají jako ze Sci-fi

Sdílet

Tomáš Charouz 26. 1. 2013

Harman Kardon Soundsticks III

Vypadá téměř jako speciální líheň pro mimozemšťany, ale Harman Kardon Soundsticks III je ve skutečnosti 2.1 repro soustava, která se připojuje přímo k vašemu PC nebo jiným audio zdrojům. Dřívější verze tohoto zvukového systému, také se sci-fi designem, je umístěna ve stálé kolekci v New York City’s Museum of Modern Art.

 

Harman Kardon Soundsticks III

 

 

Mad Catz Cyborg R.A.T.9

Máte strach z robotů? Myš R.A.T.9 může být vaší noční můrou! Mad Catz vytváří nejvíce přizpůsobitelné myši na světě a právě tento model vám umožní nastavit vše od upravení pozice palce přes nastavení oblasti malíčku až po vlastní nastavení hmotnosti myši. R.A.T. nevypadá jako přístroj z Transformers pro nic za nic. Umožní totiž hráči transformovat svou myš v perfektní zařízení dle své představy.

 

 

 

Mad Catz Cyborg R.A.T.9

 

 

 

Netgear R6300 WiFi Router

Jedná se o 802.11ac router, který okamžitě evokuje podobnost s monolitem z filmu 2001: Vesmírná odysea.  Příkrý, černý, hranatý, impozantní. R6300 je velmi zajímavý a zároveň  se jedná o druhý nejrychlejší router, který redakce PC World testovala. Nic víc není třeba dodávat.

 

 

Netgear R6300 WiFi Router

 

 

 

 

Razer Artemis Concept Controller

Pokud jste fanoušky Mechwarrior Online, tento herní ovladač vám pomůže dostat se do hry mnohem hlouběji.  Razer Artemis Concept Controller kopíruje ovládací panel z robota a vkládá jej do vašich rukou kompletně s mechanickou klávesnicí, joystickem a 8-palcovým displejem sloužícím jako sekundární obrazovka při hře. Ano, ovladač je navržen pouze pro jednu hru stejně tak, jako například složitý ovladač pro Xbox hru Steel Battalion, který obsahuje dva joysticky a nožní pedály. Je velkou škodou, že mechanické obleky jsou stále hudbou budoucnosti, ale tento herní ovladač nás k ní jistě přibližuje.

 

 

Razer Artemis Concept Controller

 

 

 

 

Gyroxus Full-Motion Control

Vypadá částečně jako kapitánské křeslo, částečně jako odpočinkové lehátko.  Ačkoli  Gyroxus Full-Motion Control nemá žádné motory či přídavný pohon, umožní vám přirozené a působivé pohyby v při hraní mnoha her (tedy alespoň to tvrdí výrobce).  Hráč kontroluje pohyb za pomoci naklánění se v sedadle. Vypadá to, jako kdyby celé sedadlo bylo jedním velkým joystickem, a ať už ovládáte ve hře cokoli, sedadlo kopíruje vaše pohyby. Gyroxus dokonce tvrdí, že při hraní spalujete kalorie, takže se zřejmě nestanete obézním pilotem.

 

 

Gyroxus Full-Motion Control

 

 

 

Thermaltake V1 Cooler

Cestování rychleji než světlo vám může zahřát motor. Představujeme Thermaltake V1 cooler, který je designovaný tak, aby odváděl teplo od přetaktovaných CPU. V1 vypadá jako z jiného světa se svým žebrováním, Dual-V architekturou a ultralesklým povrchem. Zkombinujte jej s 110mm ventilátorem, který vyzařuje modré LED světlo a science fiction je kompletní.

 

 

Thermaltake V1 Cooler

 

 

 

Mad Catz S.T.R.I.K.E. 7

Mad Catz se v seznamu objevuje podruhé, tentokrát s hardware, který vypadá jako z mimozemského setu. S.T.R.I.K.E. 7 klávesnice obsahuje TFT-LCD dotykovou obrazovku, která má svůj vlastní akronym V.E.N.O.M. a může být užita k programování specifických maker, kromě jiných možností.

Mad Catz S.T.R.I.K.E. 7

 

 

Alienware Area-51

Pokud se ráno probudíte a tato černá věc na vás zírá, pak jste buď hardcore počítačový hráč, nebo jste byl teleportován do jiné galaxie. Area-51 byl jeden z prvních Alienware systémů a věhlas získal díky vysokému hernímu výkonu společně s kontroverzním designem. Se zářícími ploutvemi a logem mimimozemšťana tento počítač celému světu vzkazuje, že jej vlastní zarytý počítačový nadšenec.

 

 

Alienware Area-51

 

 

 

Logitech diNovo Mini

Tato kapesní bezdrátová klvesnice vám dává plnou kontrolu nad vaším počítačovým systémem. diNovo Mini je připojen přes Bluetooth nebo USB a spolupracuje s většinou přístrojů. Klávesnice připomíná přístroje ze Star Treku.

 

 

Logitech diNovo Mini

 

 

 

 

Neurowear Necomimi

Společnost Neurowear představuje speciální retro sci-fi headseat. Jakmile si jej nasadíte na hlavu se senzorem umístěným na vašem čele, systém vám začne snímat mozkovou aktivitu signál je přenášen k mechanickým uším. Podle Neurowear, jakmile jste ve stresu nebo se soustředíte, uši se vzpřímí a pokud jste v klidu, uši se sklopí, jako kdybyste byli kočkou. Na veřejnosti tím určitě vzbudíte vlnu pozdvižení.

 

 

Neurowear Necomimi

Našli jste v článku chybu?